Wentylacja mechaniczna z rekuperacją to płuca Twojego domu. Zawsze czyste i świeże powietrze dla Ciebie i Twojej rodziny!!!


rekuperacja

System wentylacji mechanicznej z rekuperacją, to nowoczesne rozwiązanie które:

  • gwarantuje znaczną oszczędność w kosztach ogrzewania,
  • umożliwia stały dopływ świeżego powietrza,
  • filtruje powietrze (mniej kurzu w budynku)
  • skutecznie usuwa przykre zapachy oraz wilgoć
  • zapewni wysoki komfort mieszkania w twoim domu (nie występują przewiewy, likwiduje hałas uliczny, mniej komarów)
  • umożliwia rezygnację z budowania niektórych przewodów kominowych wentylacji grawitacyjnej
  • na lato zapewnia wentylację bez odzysku ciepła.

Prowadzimy montaż najnowszej generacji systemów wentylacji z odzyskiem ciepła. Urządzenia te są przyjazne dla środowiska, a co najważniejsze mają wysoką sprawność odzysku ciepła nawet do 94%.


Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania oraz montażu systemów wentylacji. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalowanych systemów.
Udzielamy porad technicznych w zakresie realizacji wentylacji obiektów.


Wentylacja mechaniczna z rekuperacją to proces wymiany powietrza w domu, niezależny od sił natury.


Jej zaletą jest odzyskiwanie za pomocą rekuperatora znacznej ilości ciepła z powietrza wywiewanych pomieszczeń, obniżając w ten sposób koszty ogrzewania.


Zastosowane filtry w centrali wentylacyjnej, zatrzymują dostające się do naszego domu z zewnątrz zanieczyszczenia, stwarzając w ten sposób KOMFORTOWE warunki dla domowników, a szczególnie dla dzieci i alergików.


Ważne!

W momencie, podjęcia decyzji o montażu rekuperatora na etapie projektu budowlanego istnieje możliwość rezygnacji z wykonania niepotrzebnych przy wnetylacji mechanicznej kominów wentylacji grawitacyjnej, co obniży znacząco koszt budowy domu.
Dodatkowo zasugerujemy Państwu rozwiązania, które pozwolą ograniczyć koszty budowy, dzięki czemu zaoszczędzicie Państwo swoje pieniądze.